Zarejestruj się!

Zaawansowana rejestracja.
Pewna Wygrana w Świeciu
Sparingi

W kolejnym meczu kontrolnym brodnicka Sparta pokonała pewnie Wdę Świecie.Po dwóch treningach pierwszy  o godz. 9.00 odbył się w siłowni Osir zaś drugi o godz. 13.00 na sztucznym boisku w Wąbrzeźnie po czym piłkarze z Brodnicy udali sie rozprawić z Świecką Wdą co udało sie w 100%. Kibicom Facebookowym dziękujemy za wsparcie.

Japończycy w Sparcie
Transfery

W dniu dzisiejszym zostały podpisane umowy z zawodnikami z Japonii.

Sparta Brodnica-Lech Rypin 2:2 (1:1)
Sparingi

W piątek rozegraliśmy kolejny mecz sparingowy a przeciewnikiem był (IV) ligowy Lech Rypin.

Bramki:

2'Miyazaki,4'Janczak,36'Kupisz,39'Janczak,47'Lamka

Kolejne sparingi !
Kolejne  sparingi !

Już w środę 11.02.2015 o godz.18.00 Sparta rozegra kolejny mecz sparingowy , w Iławie podejmie drużynę III ligową grupy podl - war.-maz. Start Działdowo natomiast w piątek 13.02.2015 o godz . 17.00 w Wąbrzeżnie zagramy z odwiecznym rywalem zza miedzy rypińskim Lechem który obecnie występuje w IV lidze kuj-pom. Wszyscych kibiców serdecznie zapraszamy .

W obu meczach w drużynie brodnickiej będą testowani kolejni zawodnicy którzy mają potwierdzić swoją przydatność do Naszej drużyny .

Remis w sparingu !!!

W niedzielnym sparngu rozegranym w Iławie drużyna brodnickiej Sparty zremisowała z lubawskim Motorem 1-1 .Jedyną bramkie dla Naszej drużyny w 53 min po podaniu zawodnika testowanego I  zdobył Mateusz Wiśniewski , drużyna z Lubawy doprowadziła do remisu w 76 minucie . Mecz został rozegrany w bardzo trudnych warunkach pogodowych na zmrożonej murawie co nie pozwalało drużyną na stwarzanie płynnych akcji bramkowych .

Motor Lubawa - Sparta Brodnica 1 - 1 ( 0 : 0 )

I połowa : Wojtkiewicz - Lamka , Piwowarczyk , Gralewski , zawodnik testowany I - Janczak , Feter , Prylewski , Solonenko , Kretkowski , Gorczyczewski

II połowa : Wojtkiewicz - zawodnik testowany I (70 Sugalski ) Lamka , Janczak , Gralewski , Wiśniewski ,Piwowarczyk ( 60 Feter ) Ciechowski , Solonenko  (70 Szymański )  , Zalewski , zawodnik testowany II

Sparing z Notecianką odwolany!!!
Sparingi

Mecz który miał się odbyć w sobotę o godz. 12.00 w Toruniu zostaje odwołany z powodu chorych zawodników Notecianki.Za to w niedzielę odbedzie się mecz  Iławie o godz. 14.00 Sparta podejmować będzie Motor Lubawa.Kibiców zapraszamy do Iławy.

O Sparcie w Magazynie Piłkarz
Sparingi

Zapraszamy do przeczytania artykułu o przygotowaniach naszej drużyny. Pełny artykuł tutaj: http://magazynpilkarz.pl/sparta-brodnica-czeka-wzmocnienia/  .

Sparingi

W pierwszym meczu sparingowym brodnicka Sparta przegrała w Ostródzie z tamtejszym Sokołem 3-0 . Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych lecz ich nie wykorzystały i do przerwy wynik brzmiał 0-0 . Niestety po przerwie Sokół w ciągu 15 minut (50-65 min ) wykorzystał nasze błędy i strzelił nam aż trzy bramki i ustalił wynik meczu . W 70 min trener wprowadził ponownie kilku zawodników którzy grali w pierwszej połowie lecz to już nie zmieniło wyniku spotkania . Był to pierwszy mecz od 22 listopada zagrany przez naszą drużynę ,miejmy nadzieję iż kolejne spotkania będą coraz lepsze w wykonaniu naszego zespołu . Kolejny sprawdzian już za tydzień 31.01.2015 w Chojnicach z Chojniczanką o godz.13.00 .