Centra Ostrów Wielkopolski - Polonia Kępno 3:1

Unia Swarzęc - Warta  Poznań Juniorzy 4:2

Warta Poznań - Kania Gostyń 5:0

Lech II Poznań - Lubuszanin Trzcianka 5:0

Przegrana w Ostródzie .
Sparingi

W pierwszym meczu sparingowym brodnicka Sparta przegrała w Ostródzie z tamtejszym Sokołem 3-0 . Mecz w pierwszej połowie był bardzo wyrównany i obie drużyny stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych lecz ich nie wykorzystały i do przerwy wynik brzmiał 0-0 . Niestety po przerwie Sokół w ciągu 15 minut (50-65 min ) wykorzystał nasze błędy i strzelił nam aż trzy bramki i ustalił wynik meczu . W 70 min trener wprowadził ponownie kilku zawodników którzy grali w pierwszej połowie lecz to już nie zmieniło wyniku spotkania . Był to pierwszy mecz od 22 listopada zagrany przez naszą drużynę ,miejmy nadzieję iż kolejne spotkania będą coraz lepsze w wykonaniu naszego zespołu . Kolejny sprawdzian już za tydzień 31.01.2015 w Chojnicach z Chojniczanką o godz.13.00 .

Skład Sparty :

I połowa

Wojtkiewicz-Szczukowski( testowany ),Piwowarczyk ( testowany ),Lamka,Bihus-Feter,Wiśniewski,Kaganek (testowany ),Zalewski,Ciechowski,Kretkowski

II połowa

Wojtkiewicz , Lamka ,Gralewski,Piwowarczyk ,Szczukowski ,Janczak,Szymański,Prylewski,Gorczyczewski,Wróblewski ( testowany ), Kaganek
Pierwszy Sparing !!!

Już jutro 24.01.2015 w Ostródzie brodnicka Sparta rozegra pierwszy sparing w okresie przygotowań do wiosennej rundy sezonu 2014/2015 . Nasz pierwszy przeciwnik Sokół Ostróda to 5 drużyna III ligi podlasko-war.-maz. Początek spotkania godz. 12.00

Kolejni Testowani

Brodniccy działacze nie zwalniają tempa i  poszukują kolejnych wzmocnień.

Pierwszy Trening Na Boisku
III liga

Dziś o godz.10.00 odbył się pierwszy trening na boisku.

BAL PIŁKARZA !!!

UWAGA ZMIANA TERMINU,LOKALU, ATRAKCJI oraz CENY !!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH NA COROCZNY BAL PIŁKARZA, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ 6 LUTEGO W RESTAURACJI " u Bosmana ".

W trakcie zabawy przewidzane są jak zwykle dodatkowe atrakcje .Jedną z nich będzie występ znanego iluzjonisty Łukasza Granta. Ciekawe licytacje , Gość Specjalny  , oraz wiele niespodzianek .

Zapisy w siedzibie Klubu BKS SPARTA ul . Królowej Jadwigi 5 ( stadion ) koszt od pary 230,00 zł

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ZAPEWNIAMY WSPANIAŁĄ ZABAWĘ I SMACZNE JEDZENIE !

Zawodnik LEGII trenerem w SPARCIE !
Zawodnik LEGII  trenerem w SPARCIE !

Były zawodnik warszawskiej Legii Grzegorz Lewandowski został trenerem szkółki piłkarskiej " Młodzi Spartanie " Pierwszy trening dla dzieci z roczników 2003 - 2008 pod wodzą nowego szkoleniowca w poniedziałek hala OSIR godz 16,00 . Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych .

Krótka historia kariry zawodniczej nowego trenera :

Grzegorz Lewandowski (ur. 1 września 1969 w Szczecinku) – polski piłkarz występujący na pozycji pomocnika, reprezentant kraju (5A), trener.

Karierę piłkarską rozpoczął w klubie Zawisza Grzmiąca. Następnie spędził trzy sezony w Gwardii Koszalin, po czym przeszedł do krakowskiej Wisły. W pierwszym sezonie Lewandowski zaliczył 8 występów – wszystkie bez gola. Kolejne 5 sezonów było już bardziej udane: łącznie w Wiśle rozegrał 124 mecze strzelając 11 goli. Najlepszy sezon w barwach Wisły to ten ostatni, w którym Lewandowski zdobył 7 goli. Następnie nadeszło wypożyczenie do hiszpańskiego CD Logrones, po czym wrócił do Polski, jednak nie do Wisły, a warszawskiej Legii, gdzie rozegrał dwa sezony (54 występy, 3 gole, mistrzostwo, puchar i superpuchar. Kolejne kluby Grzegorza Lewandowskiego to: francuskie SM Caen, Polonia Warszawa, Zagłębie Lubin, RKS Radomsko, Hutnik Kraków, australijskie Adelaide City, znów Hutnik Kraków, Gwardia Koszalin, Kotwica Kołobrzeg, Ruch Wysokie Mazowieckie, ponownie Kotwica Kołobrzeg i Astra Ustronie Morskie oraz ŁKS Łomża. W lidze polskiej wystąpił w 227 meczach strzelając 19 bramek.

Życzenia Noworoczne

Z okazji Nowego 2015 Roku wszystkim sponsorom i kibicom Sparty składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,szczęścia,pomyślności oraz wytrwałości z nasza drużyną, jak i wspaniałych, radosnych chwil spędzonych podczas oglądania naszej ukochanej drużyny.

Szczęśliwego Nowego Roku!

Życzenia Świąteczne

Święta to czas,kiedy rozgrywki sportowe schodzą na dalszy plan.Niech ten ten cudowny pełen radości czas przyniesie wiele szczęścia i radośći,a Nowy Rok spełni najskrytsze marzenia,również te sportowe.Dobrodziejom,kibicom oraz wszystkim sympatykom futbolu

Życzy Zarząd BKS Sparta

Świąteczny prezent

W dniu dzisiejszym zostały podpisane kontrakty z Bartłomiejem Feterem oraz z Bartoszem Gralewskim.

Przygotowania do rundy wiosennej
Sparingi

Po ok 3 tygodniach przerwy 16 grudnia zaczęły się indywidualne treningi naszych zawodników wg. rozpiski trenera Asenskiego.